Türkiye'nin Forumu | Medyabar Forum!
Medyabar.net, test yazı gelecek, Ücretsiz bir şekilde üye olarak bize katılabilirsiniz!

Sitemize Hoşgeldiniz 📢

Tamamiyle ücretsiz içerikler üreten ve yine ücretsiz şekilde sizlere sunan yeni nesil forumumuza hoşgeldiniz.(: Keyifli vakitler dileriz.

İletişim 📝

Her türlü soru, sorun ve talebiniz için yalnızca üst menüde bulunan "iletişim" butonunu kullanınız.

İçerik Bilgileri 💬

Medyabar.net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

Gülüş Tasarımı Nasıl Yapılır?

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sağlık Köşesi kategorisinde griposter tarafından oluşturulan Gülüş Tasarımı Nasıl Yapılır? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 247 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sağlık Köşesi
Konu Başlığı Gülüş Tasarımı Nasıl Yapılır?
Konbuyu başlatan griposter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan griposter

griposter

New member
Katılım
20 Nis 2022
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Gülümseme kişinin imajını oluşturmaktadır. Ortam içerisinde çekici hale getirmektedir. Yapılan diş hekimliği uygulamalarında gülüş tasarımı yapılmaktadır. Gülüş tasarımı uygulamasında yapılan işlemler diş ve diş etlerine çalışmalar yapılmaktadır. Bunun yanında dudak ve yanak kısımlarında uygulama yapılmaktadır.
Birey, dişlerin ne kadar görünmesini istiyorsa diş hekimine belirterek hareket etmelidir. Cilt tipine göre değerlendirme işlemi sağlanır. Bu tür işlemleri de profesyonel diş hekiminden yararlanarak hareket ederek ulaşım sağlanır.
 
Üst